KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154054
nr 1515 4054
Oidentifierad konstnär. Meyer. Signerad, ravin. Olja på duk, 68x82 cm, yttermått inklusive ram: 80x95 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
300 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:34:54
Senempiren