KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848611

nr 1284 8611

Oidentifierad konstnär. Landskap med get. 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 18x24 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:07:59