KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13138612
nr 1313 8612
Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerad. Olja på duk, 89x119cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:38:02
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)