KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367046
*
nr 1436 7046
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Kopia efter E Lönblad. Sovande man. Otydlig signatur. Olja på duk, 42x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 december 2021
kl 18:12:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/11 10:48:18
1
400 kr
6/12 17:53:41
2
500 kr
6/12 17:55:02
1
600 kr
6/12 18:05:58
3
700 kr
6/12 18:07:00
1
900 kr
6/12 18:07:17
3
900 kr
6/12 18:07:17
1
900 kr (Budbetjänt)
6/12 18:07:53
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: e lönblad olja olja på duk oljemålning oljemålningar sovande man
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1436 7046
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Kopia efter E Lönblad. Sovande man. Otydlig signatur. Olja på duk, 42x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x44 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 december 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/11 10:48:18 | 1 | 400 kr |
| 6/12 17:53:41 | 2 | 500 kr |
| 6/12 17:55:02 | 1 | 600 kr |
| 6/12 18:05:58 | 3 | 700 kr |
| 6/12 18:07:00 | 1 | 900 kr |
| 6/12 18:07:17 | 3 | 900 kr |
| 6/12 18:07:17 | 1 | 900 kr (Budbetjänt) |
| 6/12 18:07:53 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: e lönblad olja olja på duk oljemålning oljemålningar sovande man
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06



