KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8334072
*
nr 833 4072
Oljemålning
Oidentifierad Konstnär, Italien 15-1600-tal, Porträtt av Perugino, pannå, 21, 5 x17, 5
Utrop:
10.000 kr
Såld:
7.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 juni 2013
kl 19:21:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/6 00:07:29
1
6.000 kr
10/6 09:14:47
2
4.200 kr
10/6 18:27:51
2
4.600 kr
10/6 18:28:43
2
5.000 kr
10/6 18:48:11
2
6.000 kr
10/6 18:49:13
2
ledande budet*
10/6 19:14:25
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: italien 15-1600-tal olja oljemålning oljemålningar porträtt av perugino
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:51
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:42
*
Oljemålning
nr 833 4072
Oljemålning
Oidentifierad Konstnär, Italien 15-1600-tal, Porträtt av Perugino, pannå, 21, 5 x17, 5
| Utrop: | 10.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 7.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 juni 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/6 00:07:29 | 1 | 6.000 kr |
| 10/6 09:14:47 | 2 | 4.200 kr |
| 10/6 18:27:51 | 2 | 4.600 kr |
| 10/6 18:28:43 | 2 | 5.000 kr |
| 10/6 18:48:11 | 2 | 6.000 kr |
| 10/6 18:49:13 | 2 | ledande budet* |
| 10/6 19:14:25 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: italien 15-1600-tal olja oljemålning oljemålningar porträtt av perugino
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:51 -
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:42



