KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13449240
nr 1344 9240
Oidentifierad konstnär. Interiör. Signerad. Olja på duk, 33x39 cm
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:21:41
25/8 15:13:37
100 kr
31/8 17:51:16