KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016207
nr 1301 6207
Oidentifierad konstnär. Fiskeläge. Signerad Nilsson. Olja på duk, 45x65 cm
Kondition: lös/skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:13:50
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr