KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14719190
nr 1471 9190
Oidentifierad konstnär. Figurkomposition. Monogramsignerad. Olja på duk, 74x61 cm, yttermått inklusive ram: 77x64 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:32:11
30/5 18:18:49