KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11809608

nr 1180 9608

Oidentifierad konstnär. Fartygsporträtt. Olja på pannå, 47x60 cm

Kondition: oramad slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 april 2018
kl 18:10:36

29/4 09:58:15 1      Vinnande bud