KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763287
nr 1576 3287
Oidentifierad konstnär. Båtar. Monogramsignerad. Olja på duk, 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 40x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:38:16
100 kr
150 kr