KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8872317
nr 887 2317
1600-/1700-tal, 3 st flickor, 102 x 78
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
2.600 kr
Såld:
6.400 kr
måndag 14 april 2014
kl 19:46:48
2.000 kr
2.000 kr
3.000 kr
2.400 kr
2.800 kr
4.000 kr
4.000 kr
5.000 kr
5.000 kr
6.000 kr
6.000 kr
6.200 kr