KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12994471

nr 1299 4471

Sven Lidberg

(1929-2009), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 26x21cm

Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.

Utrop:

2.600 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 6 januari 2020
kl 19:25:02

6/1 14:50:37 1      Vinnande bud

Sven Lidberg

Läs mer om Sven Lidberg