ART / Oil paintings / Oil painting 11922278

nr 1192 2278

OIL PAINTING

Signerad W Wolsky, vintertorg. Oil on canvas, 60x90 cm,

Signerad W Wolsky, vintertorg. Olja på duk, 60x90 cm

Yes

800

SEK 1000

Monday July 2 2018
at 19:24:44