KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769088
nr 1276 9088
Signerad Maruin. Olja på duk, 110x110 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:39:14
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr