KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556264

nr 1455 6264

Nutida konstnär. Blomsterstilleben. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x61cm, oramad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 mars 2022
kl 18:44:59

21/3 13:19:36 1      Vinnande bud