KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14176304
nr 1417 6304
Signerad J Emery, Kvinna i hatt, Sent 1800-tal. Olja på pannå, 26x18, yttermått inklusive ram: 42x35 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:31:30
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr