KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14677103

nr 1467 7103

Signerad H Falk. Olja på duk, 73x61, yttermått inklusive ram: 91x80 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 maj 2022
kl 19:54:27