KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7405360
nr 740 5360
Signerad, 1800-tal, kustlandskap, ramens innermått: 40x61
Utrop:
1.000 kr
Såld:
850 kr
måndag 13 februari 2012
kl 17:05:38
500 kr
250 kr
800 kr
600 kr
700 kr
800 kr