KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803372

nr 1380 3372

Signerad, spelande på piano. Olja på duk, 60x49cm, yttermått inklusive ram: 77x66cm

Utrop:

600 kr

måndag 22 februari 2021
kl 18:08:08