KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367458
nr 1436 7458
Signerad, Nasmyth. Olja på duk, 46x77cm, yttermått inklusive ram: 51x83cm
Kondition: skadad, duk, hål i duken
Utrop:
2.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:32:39
2/12 05:19:34
500 kr
6/12 19:14:14