KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11922447
nr 1192 2447
signerad, Lundberg, "Skogssjön", 1952. Olja på duk, 81x116
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 juli 2018
kl 19:46:32
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)