KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7187551

nr 718 7551

Signerad, Hus, 1800-tal, 8x14

Utrop:

300 kr

Såld:

950 kr

måndag 3 oktober 2011
kl 18:23:11

Lis Husberg (f. 1920)