KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693032
nr 1369 3032
Signerad, trädgård. Olja på duk, 26x34cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:11:24
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
800 kr