KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354199

nr 1235 4199

Signerad, daterad Birger Welander, -44. Hus. Olja på pannå, 42x48 cm

Utrop:

500 kr

måndag 18 februari 2019
kl 20:38:44

Lis Husberg (f. 1920)