KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5191306
nr 519 1306
sign a tergo på ramen Hamilton 1822, "läsande pojke), 27x24 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 14 april 2008
kl 17:23:27
300 kr
350 kr
600 kr
650 kr
700 kr
6
1.100 kr
7
800 kr
7
1.000 kr
7
1.200 kr
6
1.400 kr
7
1.400 kr
7