KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139396
nr 1313 9396
Oidentifierad konstnär. Marin. Ej signerad. Olja på duk, 105x71 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 mars 2020
kl 19:24:55
150 kr
250 kr