KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12198508
nr 1219 8508
Ruben Heleander
(f. 1931), Sverige
Oljemålning, Sjön Båven, signerad. Olja på duk, 60x54 cm
Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:17:50
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)