KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581445
nr 1358 1445
Rolf Mellström
(1896-1953), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1939. Olja på duk, 50x64 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:49:49
2/11 12:50:56
Rolf Mellström
Läs mer om Rolf Mellström