KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16652021
nr 1665 2021
Reino Selkäinaho
(1914-1979), Finland
Oljemålning, Signerad, daterad 63, marin. Olja på pannå, 33x48 cm, yttermått inklusive ram: 43x58 cm
Reino Selkäinaho, finländsk bildkonstnär född 1914, död 1979.
Utrop:
500 kr
måndag 9 december 2024
kl 20:06:33
Reino Selkäinaho
Läs mer om Reino Selkäinaho