KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16937142

nr 1693 7142

Pia Hesselmark-Campbell (1910-2014), Sverige. Signerad, "Dans". Olja på pannå, 24x23 cm, yttermått inklusive ram: 27x27 cm

Utrop:

500 kr

måndag 14 april 2025
kl 20:38:48

Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)