KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599067

nr 1259 9067

Per Lindqvist, Stockholm, signerad, PLQ. Olja på pannå, 24x38

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 juni 2019
kl 18:15:28

2/6 21:58:38 1      Vinnande bud