KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14035116

nr 1403 5116

Per Henje

(1890-1976), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 46x47 cm, yttermått inklusive ram: 56x57 cm

Per Henje, svensk målare född 1890, död 1976.

Utrop:

500 kr

måndag 14 juni 2021
kl 19:53:20

Per Henje

Läs mer om Per Henje