KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12176036
nr 1217 6036
Pelle Ã…berg
(1909-1964), Sverige
Oljemålning, Interiör med man. Signerad. Olja på pannå, 60x51 cm
måndag 19 november 2018
kl 18:37:06
Pelle Ã…berg
Läs mer om Pelle Ã…berg