KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8113067

nr 811 3067

Otto Heinrich Engel

(1866-1949)

Oljemålning, Otto Heinrich Engel (1866-1949), Pojkstudie, signerad. Otto H Engel 82 x 64

Kondition: slitage, skador, färgbortfall

måndag 25 februari 2013
kl 20:11:54

  • Klassiska