KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271084
nr 1327 1084
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Utanför". Signerad. Olja på duk, 100x81 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:40:00
15/5 16:57:54
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano