KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271047
nr 1327 1047
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Tecknare". Signerad. Olja på duk, 36x39 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:45:38
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano