KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713030
nr 1471 3030
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Tarot". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 75x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:22:49
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano