KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271019
nr 1327 1019
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Röda Bergen", Stockholmsmotiv från Vasastan. Signerad. Olja på duk, oramad, 97x108 cm
måndag 25 maj 2020
kl 18:00:00
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano