KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271085
nr 1327 1085
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Promenad 2". Signerad. Olja på duk, 101x100 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:01:00
18/5 17:47:20
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano