KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271087
nr 1327 1087
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Dans med vinden". Signerad. Olja på duk, 111x94 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:45:00
14/5 10:48:50
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano