KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13071103
nr 1307 1103
Olga Lanner, Landsväg, signerad. 1934. Olja på pannå, 60x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:24:51
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)