KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9098378
nr 909 8378
2 st, Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Portal och landskap, monogramsignerad, CH, 12x19
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 september 2014
kl 20:59:36
100 kr
350 kr
600 kr