KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12178178

nr 1217 8178

Nils Carlstedt

(1898-1980), Sverige

Oljemålning, Tjärn, signerad. Olja på pannå, 45x50

Nils Carlstedt, född 1898 i Stockholm, död 1980, svensk målare.

Utrop:

300 kr

måndag 19 november 2018
kl 19:19:10

Nils Carlstedt

Läs mer om Nils Carlstedt