KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17297020

nr 1729 7020

Michael Casford

(1940-2005), England

Oljemålning, Man med fiol. Signerad. Olja på duk, 73x61 cm, yttermått inklusive ram: 84x71 cm

Michael Casford, bildkonstnär född 1940, död 2005.

måndag 6 oktober 2025
kl 19:53:53

Michael Casford

Läs mer om Michael Casford