KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10176043
*
nr 1017 6043
Oljemålning
Med Förgylld Ram, 53x80
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 februari 2016
kl 20:54:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/2 16:31:03
1
100 kr
6/2 18:55:22
2
150 kr
7/2 14:38:54
3
300 kr
7/2 20:42:25
2
250 kr
7/2 20:42:25
3
300 kr (Budbetjänt)
7/2 20:44:05
2
350 kr
8/2 19:03:19
4
400 kr
8/2 20:49:11
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld ram guldfärgad gyllene olja oljemålning oljemålningar
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
7151 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Hu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:06
-
7149 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Ko..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:05
-
6343 Oljemålningar
2 st, Kina, rispapper, 1800-tal. Bildmått: 19x31 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:52
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1017 6043
Oljemålning
Med Förgylld Ram, 53x80
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 februari 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 2/2 16:31:03 | 1 | 100 kr |
| 6/2 18:55:22 | 2 | 150 kr |
| 7/2 14:38:54 | 3 | 300 kr |
| 7/2 20:42:25 | 2 | 250 kr |
| 7/2 20:42:25 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 7/2 20:44:05 | 2 | 350 kr |
| 8/2 19:03:19 | 4 | 400 kr |
| 8/2 20:49:11 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld ram guldfärgad gyllene olja oljemålning oljemålningar
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06 -
7151 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Hu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:06 -
7149 Oljemålning
Tore Hultcrantz (1923-1998), Sverige. Signerad, Ko..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:05
-
6343 Oljemålningar
2 st, Kina, rispapper, 1800-tal. Bildmått: 19x31 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:52



