KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17387263
nr 1738 7263
Mattis Grundell. Signerad, daterad 1924, stilleben. Olja på duk, 62x84 cm, yttermått inklusive ram: 66x89 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 november 2025
kl 19:30:43
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr