KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413547

nr 1441 3547

Nutida konstnär. Signerad Linnea Larsson, vallmo. Signerad. Olja på duk, 46x55, oramad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 10 januari 2022
kl 20:45:19

5/1 21:37:34 1      1.500 kr
10/1 20:17:17 2      Vinnande bud