KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12665363
nr 1266 5363
Leonard Wiedh
(1866-1938), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap, signerad. Olja på duk, 71x103 cm
Leonard Wiedh, svensk målare född 1866, död 1938.
måndag 29 juli 2019
kl 19:29:18