KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568271

nr 1356 8271

Lennart Nyblom

(1872-1947), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 41x48 cm

Lennart Nyblom, svensk målare född 1872, död 1947.

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 20:14:23

Lennart Nyblom

Läs mer om Lennart Nyblom