KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11922224

nr 1192 2224

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Torö. Signerad, daterad 2016, olja på trä, 26x67 cm

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 2 juli 2018
kl 19:37:54

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning